TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


markaların teknik servisi

Lazer yazıcı onarımı , Lazer yazıcıların, CAD çizicilerinin, faks makinelerinin veya fotokopi makinelerinin çoğu markasını ve modelini onarıyoruz. Ayrıca, bu yazıcılar için, drum üniteleri, fotoiletkenler, fanlar, silindirler ve daha fazlası dahil olmak üzere yedek parça satıyoruz. Hızlı ve güvenilir yazıcı tamirimiz bizi rakiplerimizden ayırır. Aws bölgesinde uygun fiyatlı ve hızlı yazıcı onarım hizmeti bize ulaşın . HP, Okidata, Brother, Lexmark, Canon, Xerox, Ricoh, Samsung gibi tüm büyük yazıcı markalarının yanı sıra tüm yazıcıları tamiri yapılmaktadır. Her zaman müşterilerimize hak ettikleri en yüksek hizmet sunmak için çalışıyoruz. Daha Fazlası

Şirketlere Destek

Sakarya Bilişim teknolojileri servisi çözümü uzmanları: Çevrimiçi Yedekleme: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar veya sunucular için çevrimiçi, sahadan şifrelenmiş yedekleme çözümlerini güvenli hale getirin. E-posta taraması ve /veya barındırma hizmetleri. Zimbra Collaboration Suite, mobil cihaz entegrasyonu ile posta çözümlerini barındırma Ağ yönetimi ve bilgisayar destekli veya geçici olarak ya da devam eden hizmet sözleşmesiyle bakım. Yerel alan ağı (LAN) ve geniş alan ağı (WAN) uygulaması.

Daha Fazlası

Ev ve Ofis Desteği

Bilgisayar donanımı, yazılımı, çevre birimleri ve yazıcılar; tamir, PC onarımı ve desteği.Yerel tüketiciler için bilgisayar ve dizüstü bilgisayar servis hizmetleri: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, çevre birimleri ve yazıcılar için kurulum ve destek hizmetleri. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, satış, sistem konfigürasyonu, servis ve 'ayarlamalar'.

Daha Fazlası

Sınırsız Hizmet

PC diyagnostikleri, yükseltmeleri ve onarımları. Yedekleme çözümleri ve arızalı sabit sürücülerden veri kurtarma. Virüs ve 'kötü amaçlı yazılım' kaldırma ve önleme. Tesis dışında PC ve dizüstü bilgisayar onarımları için ücretsiz yerel toplama ve iade hizmeti.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Sakarya Sakarya Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (Sakarya@sakaryanotebook.com.tr) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Sakarya Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası