TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


markaların teknik servisi

Garanti Süreci bitmiş önde gelen teknoloji markaları için bir servis merkezidir . 27 yıla aşkın süredir, teknoloji cihazlarını destekleyen, yüksek kalitede teknoloji onarımı ve sorun giderme hizmetleri almak için Sakarya Bilişim Teknolojileri Servis Sağlayıcısına güvenebilirsiniz.

Daha Fazlası

Projeksiyon Onarımı

Projeksiyon Onarımı Projeksiyonlarınızın tüm işlevlerini yenileyebilir ve fabrika özelliklerine geri yükleyebiliriz. Tecrübelerimize dayanarak, yoğun olarak kullanılan Projeksiyon, güç sorunları, soğutma sorunları ve görüntü bozulmalarına maruz kalabilirler. Ünitenin yeni polarize edici filtreler, aynalar, fanlar veya ampullere ihtiyacı olup olmadığı konusunda yardımcı olabiliriz. Panasonic , Sanyo, Sony , NEC , Epson, Dell, Barco , BenQ, Optoma, InFocus, Christie VS. Projeksiyonlar için yüksek hacimli bir Projeksiyon servis merkeziyiz. Orta ve yüksek mertebeli Projeksiyonlar sadece 700 dolar değerinde Özellikle yüksek lümenli Projeksiyon onarımını öneririz, çünkü bu üniteler çok pahalı ve uzun ömürlüdür.

Daha Fazlası

Renksiz Projeksiyon

Renksiz Projeksiyon Projeksiyon görüntüsü renk değişikliği en yaygın sorunlardan biridir ve Projeksiyon lambasını değiştirerek çözülmez. Projeksiyon görüntünüzün tamamı veya bir kısmı boyunca sarı, kırmızı, mor veya mavi renk tonu gösteriyorsa, profesyonel olarak bakıma ihtiyaç duyulur. Renksiz bir görüntü, renk tekerleği (DLP Projeksiyonlar) veya polarizasyon plakaları (LCD Projeksiyon) ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. LCD Projeksiyonlara erken takılırsa, bu onarım yalnızca renk modülünün temizlik, işçilik ve yeniden ayarlanmasını gerektirir. Çok uzun süre beklerseniz, bu onarım oldukça pahalı olabilen polarizasyon plakalarının veya prizma tertibatının değiştirilmesini içerir.

Daha Fazlası

Projeksiyon Görüntüsündeki Toz, Noktalar ve Karanlık Noktalar

Projeksiyon Görüntüsündeki Toz, Noktalar ve Karanlık Noktalar Projeksiyon temizlik ve bakım gerektirir. Yıllık ya da yarı yıllık bazda yapılmaması, optik bölüm içinde, Projeksiyon görüntüsünde nokta ya da leke olarak görünecek şekilde toza yol açabilir. Noktalar renkli bir renk ya da renk tonu ise, bu tozun renk modülünün üzerine yerleştiği anlamına gelir, yani polarizasyon plakalarının temizlenmesi gerekir (LCD Projeksiyonlar) ya da renk tekerleğinin temizlenmesi gerekir (dlp Projeksiyonlar). Daha az yaygın olarak, bu aynı zamanda hasarlı bir dlp yongasının (düşürülmüş veya başka bir şekilde) veya prizma tertibatında veya optik blokta hasarlı bir bölümün bir sonucu olabilir.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Sakarya Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (Sakarya@sakaryanotebook.com.tr) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Sakarya Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası