TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


Sakarya MARKALARIN SERVİSİ

30 yıla aşkın süredir, teknoloji cihazlarını destekleyen ve onararak yüksek kalitede teknoloji onarımı ve sorun giderme hizmetleri sunan Sakarya Bilişim Teknolojileri Servis Sağlayıcısına güvenebilirsiniz. Monster, Acer, HP, Samsung, Toshiba, LG, Lenovo, Casper, Arçelik, Beko, Gigabyte gibi garanti Süreci bitmiş önde gelen teknoloji markaları için bir servis merkezidir .

Daha Fazlası

ŞİRKETLERE DESTEK

Sakarya Bilişim teknolojileri servisi çözümü uzmanları: Çevrimiçi Yedekleme: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar veya sunucular için çevrimiçi, sahadan şifrelenmiş yedekleme çözümlerini güvenli hale getirin. E-posta taraması ve /veya barındırma hizmetleri. Zimbra Collaboration Suite, mobil cihaz entegrasyonu ile posta çözümlerini barındırma Ağ yönetimi ve bilgisayar destekli veya geçici olarak ya da devam eden hizmet sözleşmesiyle bakım. Yerel alan ağı (LAN) ve geniş alan ağı (WAN) uygulaması.

Daha Fazlası

EV OFİS DESTEĞİ

Bilgisayar donanımı, yazılımı, çevre birimleri ve yazıcılar; tamir, PC onarımı ve desteği.Yerel tüketiciler için bilgisayar ve dizüstü bilgisayar servis hizmetleri: PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, çevre birimleri ve yazıcılar için kurulum ve destek hizmetleri. Bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, satış, sistem konfigürasyonu, servis ve 'ayarlamalar'.

Daha Fazlası

SINIRSIZ HİZMET

Notebook Laptop Anakart tamiri Notebook'larda - macbook'larda ve dizüstü bilgisayar anakartlarının onarımında uzmanız ! Anakart tamirinde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahibiz ve en hızlı ve en güvenilir anakart tamir servisini sunabileceğimize inanıyoruz . Dikkat! Bilgisayar onarım alanındaki bütünlük eksikliği nedeniyle, dizüstü bilgisayarınızı profesyonel bir bilgisayar teknisyenine veya dizüstü bilgisayar onarımı konusunda en yüksek beceri ve deneyime sahip bir laboratuvara kontrol ettirmeniz çok önemlidir . Aksi takdirde paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz. Bazı durumlarda dizüstü bilgisayarınızın durumu daha da kötüleşebilir. Çoğu anakart tamir edilebilir ve tüm anakartı değiştirmekten veya yeni bir dizüstü bilgisayar almaktan daha ucuzdur. Dizüstü bilgisayarın ana kartındaki her arıza , oldukça deneyimli ve yetkin bir teknisyen tarafından dikkatli bir şekilde teşhis edilmeli ve bu yalnızca profesyonel bir laboratuvarda yapılmalıdır . Sorunun gerçek kaynağını keşfedecek ve size bir anakartın değiştirilmesi veya onarılması gerekip gerekmediğini söyleyecektir.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Sakarya Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (Sakarya@Sakaryanotebook.com) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Sakarya Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası