BİLGİLENDİRME

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa,Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.

markaların teknik servisi

Sakarya Endüstriyel kartlarda Uzman seviyesi elektronik onarım Sağlar, Sakarya olarak kart tamirini zamanında ve uygun bir şekilde tamir etme imkanına sahibiz. Biz rekabetçi bir fiyatla kaliteli hizmet uzman seviyesi sağlıyoruz. Birçok farklı üreticiden birçok kart ünitesini tamir etme ve kalibre etme çalışmalarımızda teknisyenlerimizle, personelimiz tamir servis kartlarında yüksek başarı sağlamaktadır

Daha Fazlası

Elektronik Bileşenler

Her yıl binlerce ürünü onarabildiğimiz çalışmalarımızda büyük bir Elektronik Bileşenler envanterine sahibiz. İşyerlerine bize gönderilen tüm ürünler için ücretsiz fiyat teklifi veriyoruz. Aldığımız tüm ürünler, onarım fiyatını belirlemeden önce değerlendirilir. Sakarya Teknik , Kalite Servis, çalışmalarımızda enstrümanların gelişinden ve tesisinize tekrar kurulduğu andan itibaren aklımızda daima önceliklidir. Güçlü garanti politikasına ve etkin kalite güvencesine sahibiz. Tamir endüstrisinde lider olarak, her zaman en saygın bir şekilde iş yapmaya istekliyiz. Ana sloganımız, tüm beklentilerinizi hızlı bir dönüşle rekabetçi bir fiyatla karşılamaktır.

Daha Fazlası

Rekabetçi Fiyatlar

Endüstriyel elektronik ürünlerin tamiri ve onarımı konusunda kararlıyız. Çok çeşitli AC Sürücüler ve DC Sürücülerin yanı sıra DCS Kartları, Ana Kartları vb. ücretsiz olarak Tamir fiyatını belirlemek için tüm kalemler dikkatle değerlendirilir. Sakarya Teknik'te müşteri hizmetleri bir önceliktir. Bu amaçla, hızlı geri dönüş ile rekabetçi kaliteli onarımlar yapma imkanına sahibiz.Müşteri Hizmetleri Destek Ekibimiz size her zaman yardımcı olacaktır.

Daha Fazlası

Sınırsız Hizmet

Bozuk veya hasarlı elektronik kartmı var Hızlı ve ucuz Onarım Yaptırmak ister misiniz? Sakarya, kartlarınızı hızlı Onarır.Sakarya, Tüm Endüstriyel Ekipmanlar İçin Uzman Elektronik Onarım Sağlıyor bize ulaşın Yıllar boyunca birçok farklı şirketi çalıştık Sakarya daha hızlı ,verimli, güvenilir, uygun ,düşük maliyetli hizmetle öne çıkar. Onarım Servisimiz Mükemmel hizmet sunar!

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Sakarya Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (Sakarya@sakaryanotebook.com.tr) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Sakarya Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası